Leden 2014

Porty

26. ledna 2014 v 16:13 | Serafina |  Začátečníci
Ve vesmíru aatrade se dají suroviny a jiné věci koupit v obchodních portech. Porty jsou na základní i speciální suroviny a ještě několik dalších druhů.
Zde máte výpis portů na základní suroviny: kolonisté, organika, ruda, energie, zboží.
Porty na speciální suroviny: Zábavné programy, stavební zařízení, spotřební elektronika, komunikační satelity, biologické léky a vznášedla.
Ostatní porty: Torpéda, opravy, úpravy a kasíno.
V portech můžete nakupovat i prodávat.
Port prodávající kolonisty.

Záhada

26. ledna 2014 v 15:57 | Serafina
26.1. 2014
Před pár dny došlo k záhadné věci.V době, kdy jsem nebyla přihášená jsem zemřela. Bylo uvedeno, že příčinou bylo zničení lodi o sektorovou obranu. Já tam, ale vůbec nebyla! Kdo ví něco bližšího, pište do komentářů.
27.1.2014
Ve hře došlo k dalšímu záhadnému úmrtí! Hráč Dart Vader se zabil o prázdnou planetu! To je zajímavé. Ta hra si jak vidno žije vlastním životem. No co se dá dělat. Kapitán Serafina vás bude i nadále informovat o dění ve hře a zajímavých úmrtích kapitánů.

SG sektory

25. ledna 2014 v 20:24 | Serafina |  Začátečníci
Dnes se budeme zabívat SG sektory. Dají se vytvořit pomocí sektor genesis torpéda, které můžeme aktivovat v hlavním menu v zařízeních jako SG torpéda nebo shift+C, neboli velké C. Můžete si ho pojmenovat, ale spolehlivé to není. V boxu ,,warp to" se objeví nový link. Kdyř na něj kliknete, dostanete se do svého SG sektoru. Je to jako normální sektor, ale nemůžete pryč jinudy než přes link na sektor, ze kterého jste se tam dostali. Je bezpečnější pro planety i pro úkryt před nepřáteli. Pro ostatní je těžké se tam dostat, protože neví jaký z nich to je. SG torpédo (100,000,000) stojí sice víc než normální Genesis torpédo(500,000), ale je to dobrý úkryt.

Ufonkovy nájezdy

20. ledna 2014 v 16:18 | Serafina
V nedávné době došlo k útoku kapitána Ufonka na 6 planet, které patřily mě a sestřelu mé lodi, která se nacházela v jednom z napadených sektorůKřičící. Za tyto činy vypsala na kapitána Ufonka federace vysokou odměnu a označila ho jako ZLÉHOUsmívající se. Mě nejvíc naštvalo, že mi zničil mou krásnou Krychly 72, typ WarriorPlačící. Zbyla mi už jen Taktická koule 42, uložená na jedné z nenapadených planet. To je loď na houby! Ze zbylích kreditů jsem si koupila novou Krychly 72 a leťela jsem dobýt si zpátky ukradené planety. K jejich získání mi pomohl kapitán Superman, kterému za to děkuji. Po opětovném získání planet jsem nabídla kapitánu Ufonkovi mír. Dosud neodpověděl. Díky získání planet ukradených Ufonkem jsem byla označena jako DOBRÁ. Jsem zvědavá co udělá Ufounek ostatním, hlavně slabším hráčům, když mě, která jsem na podobné úrovni, sebral 6 planet a zničil nejlepší loď. Mimochodem bych ráda upozornila, že Superman na jedné z planet sebraných mě Ufonkem, umístil špiona! Při návštěvě zbraňového portu jsem si nechala vyčistit loď od špionů a objevili je. Takže měním svou reakci na Supermana. Díky, ale špiony si dej víš kam!

Hustá věc (fire!!!!)

13. ledna 2014 v 17:30 | Serafina
Autorem tohoto úžasného obrazu je Lee! Tento pohled se mu naskytl z paluby Klingonkého válečného křižníku, během prvního letu mé nové borgské lodi. Posádka mé lodi ve strachu z útoku aktivovala záchrané modulyPřekvapený. Jeden z mích důstojníků se tak bál, že začal zatloukat prkny WC, aby se tam mohl v klidu vyvíte co myslím. Mrkající

Vesmírné info

13. ledna 2014 v 16:37 | Serafina
13.1.2014
Ve vesmíru se objevují piráti! První z nich, Hagrassbyl dnes sestřelen kapitánkem Ufonek. Gratuluji! Doufám, že se tu už žádní neoběví!
17.2.2014
Ve vesmíru se pohybuje další pirát. Je nebzpečnější, ale už byl několika dobrými hráči sestřelen. Jmenuje se Zorga. Pozor na něj.
19.3.2014
Včera. dne 18.3.2014 se ve hře objevila nová rasa- romulani. Prozatím jich není mnoho, ale podle všeho se chystají své řady rychle rozšiřovat. V této chvíly jsou ve vesmíru rasy tři: Romulani, Klingoni a Borgové. Brzy se jim budeme detailněji věnovat v rubrice začátečníci.

Suroviny 1. díl-základní suroviny

6. ledna 2014 v 17:59 | Serafina |  Začátečníci
Ve hře aatrade je mnoho surovin. Dnes vám představím 5 základních surovin, které vyrábí každá planeta. Nepočítám herní měnu zvanou kredity.
1) Kolonisté (colonist): Populace na planetách, vyrábí všechny ostatní suroviny.
2) Energie (energy): Vyrábí ji lodě i kolonisté na planetách. Slouží k pohonu zbraní.
3) Organika (organics): Potrava pro kolonisty, na planetě musí mít produkci 15% minimálně.
4) Ruda (ore): Surovina vyráběná planetami. Dá se dobře prodat.
5) Zboží (goods): Surovina vyráběná planetami. Dá se dobře prodat.
Ke stavbě základny na planetě je potřeba: 10,000 rudy, 10,000 zboží, 10,000 organiky a 10,000,000 kreditů.